iPhone i ri X R2, do të vijë me ngjyra të pazakonta - Bota Sot
iPhone i ri X R2, do të vijë me ngjyra të pazakonta

Mobile

iPhone i ri X R2, do të vijë me ngjyra të pazakonta

Më: 13 maj 2019 Në ora: 19:20
iPhone

Një raportim nga sajti teknologjik në Japoni, thotë se Apple do publikojë modelin e ri të iPhone X R2 me ngjyrë jeshile dhe vjollce.

iPhone X R2 i cili pritet të dalë në Shtator 2019 është pasardhës i iPhone XR i cili doli vitin e kaluar dhe ka po ashtu ngjyra të ndezura.

Raportimi vie nga sajti japonez MacOtakara, i cili ka lidhje brenda Apple dhe prodhuesve në Azi.

Image
Image

Ngjyrat e reja janë zgjedhje të guximshme për Apple meqenëse nuk është prodhuar iPhone ngjyrë jeshile dhe vjollce asnjëherë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...