Kujdes, këtij personi i shpërtheu bateria në xhep, pësoi djegje të rëndë! - Bota Sot
Kujdes, këtij personi i shpërtheu bateria në xhep, pësoi djegje të rëndë!

Mobile

Kujdes, këtij personi i shpërtheu bateria në xhep, pësoi djegje të rëndë!

Më: 3 korrik 2019 Në ora: 23:12
Nader Harb

Pajisjet e ndryshme teknologjike shpesh hërë bëjnë rrezik për shëndetin. Kështu, së fundmi një burrë ka pësuar djegje të shkallës së trete pasi një bateri shpërtheu në xhepin e tij.

Nader Harb nga Cleveland- Ohio, ishte duke shkuar në punë ku bateria LDHG2 ishte në xhepin e tij dhe shpërtheu flakë, shkruan Daily Mail.

Harb ka ngritur një padi kundër prodhuesit të këtyre baterive.

Pas këtij incidenti ai u shtri në spital, ku specialistët e kanë trajtuar atë për djegjë të shkallës së tretë.

Harb tha se shpëthimi i baterisë për pak sa nuk e vrau atë, dhe ishte tmerrësisht i rëndë thuajse sikur ta godiste një makinë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...