Telefoni i panjohur Nokia me kamerën 48MP shfaqet online - Bota Sot
Telefoni i panjohur Nokia me kamerën 48MP shfaqet online

Mobile

Telefoni i panjohur Nokia me kamerën 48MP shfaqet online

Më: 6 korrik 2019 Në ora: 18:32
ilustrim

Pajisja që po shihni më poshtë është një telefon i pa-lansuar Nokia nga HMD Global.

Telefoni u zbulua për mediat sociale (Weibo), por përveç imazheve që po shikoni nuk dihet shumë për pajisjen.

Për fat të mirë, imazhet zbulojnë pikat kryesore të shitjes së telefonit, të cilat janë të dyja të lidhura me aftësitë e imazhit.

Mund të shohim një konfigurim të trefishtë-kamere në anën e pasme, në një renditje rrethore, nën të cilën ekziston një skaner gjurmë gishtash.

Nuk ka detaje rreth aparateve në sistem, përveç faktit që kamera kryesore ka një sensor 48MP, informacion i zbuluar nga aplikacioni i kamerës, si dhe të dhënat EXIF ​​për imazhet.

Teknologjia e kamerës gjithashtu përmban një kalim në modalitetin me kënd të gjerë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...