Motorola One Zoom me teknologji të lartë dhe dizajn mbresëlënës

Mobile

Motorola One Zoom me teknologji të lartë dhe dizajn mbresëlënës

Më: 6 shtator 2019 Në ora: 18:45
Motorola One Zoom

Lenovo e ka prezantuar Motorola One Zoom në IFA Berlin, që është një telefon që do ta ndryshojë lojën në mesin e këtyre modeleve, sepse është i fuqishëm, me katër kamera dhe çmim fillestar prej 400 eurove.

Dizajni mbresëlënës, është kryesori që bie në sy në këtë telefon, meqë ka kombinuar mirë të katër kamerat që ndodhen në vija simetrike, bashke më logon e shndritshme më poshtë.

Kjo telefon, vjen në kohë kur do pritet të lansohet iPhone i ri, me një pjesë të ngritur prapa, ku do të vendosen kamerat, ndërsa në pamjet që janë shpërndarë, nuk dukej mirë.

Image

Në brendi e ka procesorin Snapdragon 765, 4 GB RAM dhe bateri 4,000mAh, ndërsa ekrani i këtij telefoni është 6.4 inç 2,340×1,080 piksel OLED.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat