Zbulohen konceptet vizuale të OnePlus 7T, në prag të lansimit

Mobile

Zbulohen konceptet vizuale të OnePlus 7T, në prag të lansimit

Më: 26 shtator 2019 Në ora: 14:57
OnePlus 7T

OnePlus ka vendosur që zyrtarisht të prezantojë OnePlus 7T sot në 6:30 am PT / 9:30 dhe përkundër të gjitha thashethemeve dhe raporteve që na dhanë një ide mjaft të mirë se çfarë të presim, ne jemi tani duke parë koncepter zyrtare vizuale të telefonit.

Image

Ishan Agarwall postoi këto imazhe në Twitter duke sugjeruar që ngjyrat zyrtare do të jenë Frosted Silver (lart) dhe Glacier Blue (më poshtë). 

Image

Sipas raporteve të mëparshme, duhet të presim një ekran 6.55 inç 90Hz me një kamerë selfie, çipin Snapdragon 855 Plus, 8 GB RAM, 128 GB ruajtje, konfigurimin e kamerave treshe 48MP / 16MP / 12MP dhe një bateri 3,800mAh.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat