Telefoni i palosshëm nga Motorola del në treg me këtë çmim - Bota Sot
Telefoni i palosshëm nga Motorola del në treg me këtë çmim

Mobile

Telefoni i palosshëm nga Motorola del në treg me këtë çmim

Më: 15 dhjetor 2019 Në ora: 14:42
Foto ilustrim

Motorola Razr do të dalë në treg me çmim prej 1.499 dollarësh dhe së shpejti do të dalë në tregun indian.

Po ashtu ky telefon e ka edhe një ekran tjetër ku mund t’i shihni njoftimet pa e hapur ekranin primar.

Ky telefon do të jetë me ekran fleksibil OLED HD + 6.2 inç po ashtu ka 876×2142 piksel, kamera e pasme do të jetë me 16 megapiksel 6GB RAM, dhe 128 GB mundësi për ruajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat