Video tregon Samsung Galaxy S20 dhe konfirmohen edhe disa funksione - Bota Sot
Video tregon Samsung Galaxy S20 dhe konfirmohen edhe disa funksione

Mobile

Video tregon Samsung Galaxy S20 dhe konfirmohen edhe disa funksione

Më: 18 janar 2020 Në ora: 11:40
Samsung Galaxy S20

Pajisja më e mirë e ardhshme nga Samsung mund të shihet në një videoklip të shkurtër. Edhe funksione të shumta janë konfirmuar gjithashtu.

Samsung do të zbulojë brezin e saj të ri në më pak se një muaj. Pas informacionit dhe fotografive të shumta që kanë rrjedhur, tani është shfaqur një video në të cilën Galaxy S20 + mund të shihet plotësisht. Në të njëjtën kohë, konfirmohen disa karakteristika të modelit më të lartë Samsung

Në përputhje me rrethanat, Galaxy S20 + vjen me një skaner ultrasonik të gjurmëve të gishtërinjve, ashtu si modeli i mëparshëm. Është e paqartë nëse Samsung po përdor 3D Sonic Max të ri nga Qualcomm. Me këtë sensor të gjurmëve të gishtave, zona e skanuar do të ishte dukshëm më e madhe dhe dy gishtërinj mund të njiheshin në të njëjtën kohë.

Në çdo rast, Galaxy S20 + vjen në një format 20: 9. Siç dyshohet tashmë, ekrani ka një ritëm të rifreskimit prej 120 Hz.

Gjatë karikimit, padyshim pajisja padyshim mbështet një fuqi prej 25 watts, e ngjashme me Note 10. Bateria vetë duhet të ketë një kapacitet prej 4500 mAh. Si procesor përdoret një Snapdragon 865, i cili mbështetet nga 12 GB RAM dhe 128 GB hapësirë ​​e brendshme.

Në mes të shkurtit, Samsung do të prezantojë pajisjet e serisë së saj Galaxy S. Në të njëjtën kohë, pritet prezantimi i një smartphone të ri të palosshëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat