Galaxy Z Flip mund të jetë më i shtrenjtë se që mendohej më parë - Bota Sot
Galaxy Z Flip mund të jetë më i shtrenjtë se që mendohej më parë

Mobile

Galaxy Z Flip mund të jetë më i shtrenjtë se që mendohej më parë

Më: 23 janar 2020 Në ora: 23:21
Galaxy Z Flip

Kemi parë shumë thashetheme në lidhje me Samsung Galaxy Z Flip.

Është shfaqur edhe modeli i tij themelor, një poster promovues, disa specifika kamerash dhe më shumë.

Tani, kemi marrë edhe një çmim të mundshëm.

Sipas raporteve të mëparshme, çmimi do të ishte midis 850 dhe 1.000 $, por informacionet e fundit na bëjnë të besojmë ndryshe.

Thashethemet e fundit për Samsung Galaxy Z Flip vijnë nga Korean Naver, dhe ato e vlerësojnë pajisjen me 1,375 dollarë.

Kjo është akoma më pak sesa ajo që Verizon do të ngarkojë për Moto Razr brenda disa ditësh.

Sidoqoftë, është akoma më pak se 1,400 euro, çmimi që u spekulua dje nga Max Weinbach.

Duhet të presim derisa Samsung të japë çmimet zyrtare në ngjarjen e ardhshme Samsung Galaxy Unlocked që do të mbahet më 11 shkurt në San Francisko, California.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat