Xiaomi Mi 10 Pro 5G pritet të lansohet me kamerë 108 megapikselë dhe 16GB RAM - Bota Sot
Xiaomi Mi 10 Pro 5G pritet të lansohet me kamerë 108 megapikselë dhe 16GB RAM

Mobile

Xiaomi Mi 10 Pro 5G pritet të lansohet me kamerë 108 megapikselë dhe 16GB RAM

Më: 31 janar 2020 Në ora: 16:23
Xiaomi Mi 10 Pro 5G

Telefoni i Xiaomi, Mi 10 Pro, është përfolur të lansohet zyrtarisht përkrah Mi 10 në Q1 2020.

Duket se Xiaomi gjithashtu ka një version 5G në tubacionin, të quajtur Mi 10 Pro 5G, dhe falë një rrjedhje të re, mund të kemi pamjen e parë të pajisjes.

Një pamje nga ekrani e Mi 10 Pro 5G, u postua së fundmi në Weibo.

Ajo zbulon një ekran 6.4-inç në telefon dhe një bateri masive 5,250mAh.

Snapdragon 865 do të vijë përkrah një RAM prej 16 GB.

Telefoni Xiaomi thuhet se paketon një konfigurim të kamerës kuadratike të pasme (108-megapikselë+ 16-megapikselë + 12-megapikselë + 5-megapikselë).

Nëse rrjedhja rezulton e vërtetë, Mi 10 Pro 5G do të jetë një telefon gjigand për sa i përket specifikave të brendshme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat