Samsung ka ulur çmimet e linjës Galaxy S10

Mobile

Samsung ka ulur çmimet e linjës Galaxy S10

Më: 13 shkurt 2020 Në ora: 19:14
Galaxy S10

Kohët e fundit Samsung njoftoi telefonat e tyre të ri në formën e serisë Galaxy S20.

Këta telefona nuk janë aspak të lirë, por lajmi i mirë është se nëse doni të kurseni para dhe nuk do të keni nevojë të keni telefonin e fundit ose më të madh (për momentin), Samsung kujdeset për ju.

Përveç lansimit të formacionit Galaxy S20, Samsung gjithashtu ka njoftuar se ata do të mbajnë formacionin Galaxy S10.

Kompania gjithashtu do të ulë çmimet për serinë e telefonave Galaxy S10, kështu që nëse do të dëshironit të kurseni para, tani është koha e duhur.

Por, sa do të kushtojnë telefonat inteligjentë 2019 të Samsung?

Për Samsung Galaxy S10e, çmimi është ulur në 599 dollarë nga 749 dollarë, ndërsa Galaxy S10 tani do të kushtojë 699 dollarë në vend të 899 dollarë dhe Galaxy S10 Plus do të ketë çmim prej 799 dollarë në vend të 999 dollarë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat