Ja sa megapixel do të jetë kamera e iPhone 12 Pro - Bota Sot
Ja sa megapixel do të jetë kamera e iPhone 12 Pro

Mobile

Ja sa megapixel do të jetë kamera e iPhone 12 Pro

Më: 9 mars 2020 Në ora: 12:06
Iphone

Telefoni i ardhshëm i Apple, iPhone 12 do të ketë një sensor kamerash shumë më të lartë.

Në iPhone 12 Pro dhe Pro Max sipas të dhënave të fundit, kamera do të jetë me sensor 64 megapixe

Ndërsa, Samsung Galaxy S20 Ultra ka sensor shumë më të madh, 108 megapixel.

Sensori i ri do të nënkuptonte performancë edhe më të mirë të modalitetit të portretit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat