OPPO Find X2 Lite, me katër kamera (48MP) bëhet zyrtar

Mobile

OPPO Find X2 Lite, me katër kamera (48MP) bëhet zyrtar

Më: 19 prill 2020 Në ora: 23:22
Foto ilustrim

Pas një numri të konsiderueshëm të rrjedhjeve online dhe thashethemeve, gjigandi i teknologjisë, kompania kineze OPPO zyrtarisht ka lansuar modelin e ri të telefonit Find X2 Lite në faqen e saj portugeze.

Karakteristikat kryesore të telefonit përfshijnë ekranin AMOLED, një kamerë të pasme të katërfisht, me kryesoren që ofron 48MP, një sensor të gjurmës së gishtërinjve nën ekran dhe mbështetjen për rrjetin mobil 5G.

Ndërkohë, kompania nuk ka zbuluar ende detajet e disponueshmërisë së saj në tregun evropian.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat