Pamjet e reja të iPhone 12 shfaqin një dizajn të mahnitshëm

Mobile

Pamjet e reja të iPhone 12 shfaqin një dizajn të mahnitshëm

Më: 4 maj 2020 Në ora: 16:29
iPhone 12

Në disa raste tashmë është raportuar që data e lëshimit të iPhone 12 të Apple do të vonohet, ndoshta deri në tetor ose ndoshta edhe në nëntor, varësisht se sa i rëndë është ndikimi i koronavirusit.

Image

Ndërsa fansat e Apple mund të duhet të presin më gjatë se normalisht për të marrë në duart e tyre iPhone-in e gjeneratës së ardhshme të Apple, por ajo për çka ata nuk duhet të presin fare janë pamjet e para dhe dizajnin e ri të modelit të shumë-përfolur të iPhone-it të ri nga Apple.

Modelet përfundimtare të iPhone 12 dhe iPhone 12 Pro të Apple kanë dalë së fundmi, dhe tani një seri e re imazhesh na tregon se si duken pajisjet e dashura shumë nga milionë përdorues në mbarë botën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat