Po vjen Samsung Galaxy S20 më i lirë - Bota Sot
Po vjen Samsung Galaxy S20 më i lirë

Mobile

Po vjen Samsung Galaxy S20 më i lirë

Më: 12 qershor 2020 Në ora: 16:56
Samsung

Samsung raportohet se po planifikon një version të qetë të modelit të tij të tanishëm të lartë, Galaxy S20.

Samsung aktualisht është duke punuar për sjelljen e një versioni më të lirë të modelit më të lartë Galaxy S20 në treg. Siç raporton SamMobile, duke cituar burime të paidentifikuara, Samsung po zhvillon celularët e rinj nën modelet SM-G780 dhe SM-G781.

Sipas Sammobile, pajisja do të shfaqet gjithashtu si një version 5G për tregun amerikan me emrin Galaxy S20 Fan Edition.

Specifikimet e detajuara nuk dihen ende, vetëm informacioni rreth memories së brendshme po qarkullojnë, sipas të cilit duhet të jetë së paku 128 GB.

Duke marrë parasysh që S10 Lite u dorëzua me një Snapdragon 855 – ashtu si një variant i S10 i rregullt – S20 i përballueshëm duhet të vijë me një Snapdragon 865.

Ende nuk ka asnjë informacion të besueshëm për çmimin, por Sammobile pret që ky telefon i mençur të kushtojë rreth 700 euro. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat