Rrjedhin pamje të reja të OnePlus Nord

Mobile

Rrjedhin pamje të reja të OnePlus Nord

Më: 10 korrik 2020 Në ora: 12:29
OnePlus Nord

Disa ditë para prezantimit, më shumë fotografi të telefonit të mençur dhe të lirë, OnePlus Nord u shfaqën në internet.

Më 21 korrik, OnePlus dëshiron të prezantojë zyrtarisht telefonin e mençur.

Fotot tregojnë një telefon “të hollë”, i cili ka dy kamera selfie dhe të rregulluara horizontalisht dhe ka katër kamera në anën e pasme vertikalisht.

Deri më tani, pajisja dihej gjithashtu se kishte një çip Snapdragon 765G dhe një ekran AMHLED 90Hz dhe pritet të kushtojë midis 300 dhe 500 dollarë.

OnePlus Nord u shfaq gjithashtu shumë shkurt në një video që prodhuesi lëshoi ​​në fillim të korrikut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat