14 tiparet më të mira të iOS 14 që po vijnë bashkë me iPhone 12! - Bota Sot
14 tiparet më të mira të iOS 14 që po vijnë bashkë me iPhone 12!

Mobile

14 tiparet më të mira të iOS 14 që po vijnë bashkë me iPhone 12!

Më: 17 korrik 2020 Në ora: 18:17
iPhone 12!

Softueri i ri i iOS 14 i Apple është aktualisht në versionin beta, programi do të dalë më vonë këtë vit së bashku me modelin e ri të iPhone 12.

Apple do të lëshojë iPadOS 14 për iPad në të njëjtën kohë. Tashmë kemi marrë një vështrim në disa prej karakteristikave të e reja që vijnë në iPhone dhe iPad dhe iOS 14 dhe tani kemi një video të shkëlqyeshme nga MacRumors e cila nxjerr në pah tiparet kryesore.

Siç mund ta shohim nga video ka shumë karakteristika të reja të shkëlqyera që vijnë në iOS 14, duke përfshirë mjaft ndryshime në ndërfaqe dhe më shumë.

Ndërsa softueri është akoma në beta mund të shohim një numër ndryshimesh përpara se të lëshohet versioni përfundimtar, ne po presim që Apple të lëshojë iOS 14 dhe iPadOS 14 dikur në shtator ose tetor së bashku me modelet e reja të iPhone 12.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat