Zbulohet çmimi i iPhone 12 – këto janë seritë

Mobile

Zbulohet çmimi i iPhone 12 – këto janë seritë

Më: 13 tetor 2020 Në ora: 20:25
iPhone

Apple është duke prezantuar serinë më të re të telefonave të saj iPhone 12 në një ceremoni të veçantë.

Para publikut pritet të shfaqen seri të ndryshme të iPhone 12.

Apple do të prezantojë çmimet e reja për serinë e iPhonëve “SE”, “XR”, “11”, “12″, “12 Pro” dhe “12 Pro Max”. Dy telefonat e fundit janë më të ritë në treg.

Çmimet e tyre sillen nga 399 deri në 1099 dollarë, bazuar në modelin, madhësinë dhe hapësirën memorizuese e specifika të tjera.

Përveç tyre pritet të prezantohen edhe pajisje të tjera.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat