Galaxy S9 nuk prezantohet në panairin CES 2018 - Bota Sot
Galaxy S9 nuk prezantohet në panairin CES 2018

Mobile

E enjte, 18 tetor 2018

Galaxy S9 nuk prezantohet në panairin CES 2018

Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 14:54
Galaxy S9

Gjatë muajve të kaluar ka pasur informacione se gjenerata e ardhshme e serisë Galaxy S do të shfaqen më herët se sa ishte e zakonshme viteve të kaluara.

Më herët ishte thënë se modelet e reja Galaxy S9 dhe S9+ mund t’i shohim në panairin Consumer Electronics Show (CES) që do të mbahet në janar të vitit të ardhshëm.

Samsung tash ka sqaruar gjërat, duke thënë se një gjë e tillë megjithatë nuk do të ndodh.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test