Shfaqet Samsung Galaxy C10 Plus - Bota Sot
Shfaqet Samsung Galaxy C10 Plus

Mobile

Shfaqet Samsung Galaxy C10 Plus

Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 17:01
Samsung C10

Smartfoni i ardhshëm i Samsungut sapo është shfaqur në uebfaqen e njohur AnTuTu, me numër të modelit SM-C9150, procesor Snapdragon 660, 6 GB RAM memorie dhe sistemin operativ Android 7.1.1.

Duke se ky model do të jetë Samsung Galaxy C10 ose C10 Plus për tregun kinez, edhe pse mund të emërohet nën emrin e serisë J për tregjet tjera, sikur Galaxy C7 (2017).

Sipas AnTuTus, ky smartfon i ri i Samsungut pritet të vijë me ekran në raport 16:9 dhe rezolucion prej 1920 x 1080 pikselë, raporton GSM Arena.

Nëse vërtetë ky smartfon del të jetë Galaxy C10 Plus, atëherë me shumë gjasa do të vijë me kamerën kryesore të dyfishtë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test