Samsung shfaq kamerat e Samsung Galaxy S9 dhe Galaxy S9 Plus - Bota Sot
Samsung shfaq kamerat e Samsung Galaxy S9 dhe Galaxy S9 Plus

Mobile

Samsung shfaq kamerat e Samsung Galaxy S9 dhe Galaxy S9 Plus

Më: 17 shkurt 2018 Në ora: 08:29
Samsung Galaxy S9 dhe Galaxy S9 Plus

Samsung është duke shpresuar se Samsung Galaxy S9 dhe Galaxy S9 Plus do ta bëjnë dallimin në treg me kamerat e avancuara të cilat do t’i ofrojnë.

Së fundmi, kompania jugkoreane ka zbuluar modelet e reja të kamerave të cilat do të jenë në pajisjet e saj të reja. Karakteristikat e këtyre kamerave tashmë i ka bërë zyrtare me një video.

Galaxy S9 do të ketë një kamerë, ndërsa Galaxy S9 Plus dy kamera. Samsung ka lëshuar tashmë një video të re për kamerën në modelet e saj të reja.

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test