‘Shfaqet’ modeli më i avancuar nga Nokia deri më sot, Nokia 7+ - Bota Sot
‘Shfaqet’ modeli më i avancuar nga Nokia deri më sot, Nokia 7+

Mobile

‘Shfaqet’ modeli më i avancuar nga Nokia deri më sot, Nokia 7+

Më: 18 shkurt 2018 Në ora: 15:40
Nokia 7+

Një fotografi e re që po qarkullon online shfaq modelin e ri të Nokia 7+, telefonin më të mirë të Nokia-së deri më sot.

Pamja frontale e telefonit të ri të HMD Global e cila ka marrë përsipër markën e Nokia tregon skaje të holla të telefonit me dizajn modern, i cili rivalizon me modelet kryesore të telefonave të sotëm në treg.

Sensori i telefonit thuhet se do të shkojë në pjesën e pasme, ndërsa logoja e kompanisë është vendosur përpara afër kamerës frontale të pajisjes.

Raportet e deritashme kanë sugjeruar se Nokia 7+ do të vijë me rezolucionin FHD+, Snapdragon 660, kamerat e dyfishta me 12MP dhe 13MP, kartelën microSD dhe shumë specifika të tjera të avancuara.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test