Si t’a ristartoni iPhone pa i shkaktuar dëm paisjes - Bota Sot
Si t’a ristartoni iPhone pa i shkaktuar dëm paisjes

Mobile

Si t’a ristartoni iPhone pa i shkaktuar dëm paisjes

Më: 19 shkurt 2018 Në ora: 22:32
iPhone

Nëse keni në dorë një celular iPhone 8 dhe keni probleme me përdorimin, sot do t’ju mësojmë se si ta ristartojmë atë pa shkaktuar probleme pajisjes.

Klikoje një herë butonin zëri Lartë “Volume Up”.

Kliko dhe lëshoje shpejtë zëri Poshte “Volume Down”.

Klikoje dhe Butonin Anësor “Side button” derisa ta sheh logon e Apple.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test