Mësohet data e daljes në treg të Samsung Galaxy S9 dhe S9 - Bota Sot
Mësohet data e daljes në treg të Samsung Galaxy S9 dhe S9

Mobile

Mësohet data e daljes në treg të Samsung Galaxy S9 dhe S9

Më: 22 shkurt 2018 Në ora: 15:36
Samsung Galaxy S9 dhe S9

Telefonat Samsung Galaxy S9 dhe Galaxy S9 + do të shpallen zyrtarisht të dielën dhe në treg mund të gjendet në më pak se një muaj.

Gazeta jugkoreane Investitor citon burime pranë tregtarëve të mëdhenj koreanë, të cilët pritet të marrin porosi për telefona të rinj nga 28 shkurt.

Kur flasim për memorien në modelet S9 dhe S9 +, modeli më i vogël do të ketë 4GB RAM dhe 64GB hapësirë për ruajtje (ndoshta 128GB), ndërsa modeli S9 + ka 6GB RAM dhe 256GB hapësirë ruajtjeje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test