OnePlus shet gjitha sasitë e edicionit të limituar të Lava Red OnePlus 5T - Bota Sot
OnePlus shet gjitha sasitë e edicionit të limituar të Lava Red OnePlus 5T

Mobile

OnePlus shet gjitha sasitë e edicionit të limituar të Lava Red OnePlus 5T

Më: 25 shkurt 2018 Në ora: 08:51
Lava Red OnePlus 5T

Në SHBA, OnePlus e ka shitur tërësisht sasinë e versionit të ri të telefonit të saj të fundit Lava Red OnePlus 5T.

Prodhuesi kinez i telefonave e ka ndarë këtë lajm të rëndësishëm përmes një cicërime në Twitter, më herët gjatë kësaj jave.

Por megjithatë thuhet se ka edhe pak sasi të modelit Lava të Plus 5T në Evropë, edhepse nuk dihet se sa gjatë do të zgjasë kjo edhe në kontinentin tonë.

Edicioni i limituar i OnePlus është në dispozicion vetëm me 8GB RAM dhe 128GB memorie.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test