Xiaomi Mi Mix 2S prezantohet më 27 mars - Bota Sot
Xiaomi Mi Mix 2S prezantohet më 27 mars

Mobile

Xiaomi Mi Mix 2S prezantohet më 27 mars

Më: 27 shkurt 2018 Në ora: 15:53
Xiaomi Mi Mix

Kompania kineze Xiaomi planifikon që telefonin e tij të ardhshëm premium ta prezantojë kah fundi i marsit.

Sipas kompanisë, telefoni Mi Mix 2S do të prezantohet 27 mars.

Xioami Mi Mix 2S arrin me procesor Qualcomm Snapdragon 845, 8GB RAM dhe 256GB hapësirë për ruajtje, ekran 5.99 inç, dhe rezolucion Full HD+. 

Telefoni do të ketë softuer Andrid Oreo.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test