Dalin detaje të reja në Samsung Galaxy Note 9 - Bota Sot
Dalin detaje të reja në Samsung Galaxy Note 9

Mobile

Dalin detaje të reja në Samsung Galaxy Note 9

Më: 12 prill 2018 Në ora: 19:27
Ilustrim

Galaxy Note 9 duhet të ketë një ekran më të madh se më parë dhe të ketë një bateri më të fortë.

Ne kishim raportuar që Samsung Galaxy Note 9 mund të lëshohej në korrik ose gusht, sepse Galaxy S9 nuk po shitet ashtu siç pritet. Tani, sipas Sammobile, detaje të mëtejshme mbi modelin e ri Samsung janë zbuluar .

Përveç një sensori të gjurmëve të gishtave në ekran, duhet të ketë një ekran 6.4 inç dhe një baterish 4000 mAh , e cila është dukshëm më e fuqishme se më parë.

Një bateri më e fuqishme është gjithashtu pak më e madhe dhe deri më tani ka qenë gjithmonë një problem per Samsung. Kështu, këto janë kryesisht thashetheme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test