iPhone X prej 4,000 dollarësh me baterinë e vet diellore - Bota Sot
iPhone X prej 4,000 dollarësh me baterinë e vet diellore

Mobile

E martë, 16 tetor 2018

iPhone X prej 4,000 dollarësh me baterinë e vet diellore

Më: 17 maj 2018 Në ora: 15:41
iPhone X prej 4,000 dollarësh me baterinë e vet diellore

Një prodhuesi rus i aksesorëve, i quajtur Caviar, lëshoi ??një nga iPhone më të shtrenjtë që mund të blini.

IPhone X Tesla është  një iPhone X i përshtatur dhe praruar në karbon dhe ari dhe ndërtuar me një bateri diellore. Pajisja fillon në më shumë se 4.000 dollarë.

Caviar është i njohur për të bërë pajisje të përpunuara që kushtojnë mijëra dollarë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test