Rrjedhin fotot e para të Google Pixel 3 XL - Bota Sot
Rrjedhin fotot e para të Google Pixel 3 XL

Mobile

E martë, 23 tetor 2018

Rrjedhin fotot e para të Google Pixel 3 XL

Më: 9 qershor 2018 Në ora: 09:11
Google Pixel 3 XL

Imazhet e shumta të rrjedhura japin një përshtypje të mirë në hartimin e smartfonëve të ardhshëm të Google dhe bëjnë një surprizë të vogël.

Google tradicionalisht do të prezantojë pajisjet e veta Pixel vetëm në tetor. Tani, megjithatë, fotot e para rrjedhën në XDA Developers , në të cilën shihet Pixel 3 XL.

Fotografitë tregojnë smartphonin nga të gjitha këndet dhe japin një pasqyrë të mirë të pajisjeve. Jashtë, Pixel 3 XL nuk ndryshon shumë nga paraardhësit e tij.

Çuditërisht, si paraardhësit e tij, nuk do të ketë buton fizik të “shtëpisë” , dhe sensori i gjurmëve të gishtave do të kthehet mbrapa. Një sensor gjurmësh gishtash poshtë ekranit ndoshta nuk ekziston.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test