Telefoni sensacional tani në Amazon - Bota Sot
Telefoni sensacional tani në Amazon

Mobile

E martë, 23 tetor 2018

Telefoni sensacional tani në Amazon

Më: 10 qershor 2018 Në ora: 14:49
Huawei P20 Pro

Trump dhe administrata e tanishme në Shtëpinë e Bardhë nuk duan që ju të keni në duart tuaja në telefonin e ri Huawei P20 Pro. Ata shkuan aq larg, deri në rritjen e presionit ndaj transportuesve të SHBA që detyroi Best Buy të përkeqësojë lidhjen me Huawei dhe hedhjen e të gjitha produkteve të kompanisë. Pse? Sepse Huawei është i bazuar në Kinë. Kjo është fjalë për fjalë arsyeja e vetme.

Megjithatë, nëse telefonin më mbresëlënës 2018 Android deri më tani, i cili ka kamerën më të mirë të pasme që bota ka parë ndonjëherë, ju mund të zgjidhni një njësi të produktit tani në Amazon. Dhe këtu është një truk në favorin tuaj – ju do të paguani mbi $ 150 më pak për një Huawei P20 Pro me 128GB hapësirë ??ruajtëse në krahasim me një iPhone X, i cili ka vetëm 64GB!

Ja disa informata më të hollësishme rreth telefonit nga faqja e Amazon:

Dual Nano-SIM (4G + 4G); 4G LTE & 3G

Hisilicon Kirin 970 Octa-core processor (4×2.36 GHz Cortex-A73 & 4×1.8 GHz Cortex-A53) CPU ;

128GB ROM,

6GB RAM;

4000 mAh bateri.

Kamera kryesore: Triple: 40 MP (RGB, f/1.8 aperture) + 20 MP (Monochrome, f/1.6 aperture) + 8 MP (Telefoto, f/2.4 aperture), mbështet autofokusin

Kamera frontale: 24 MP, f/2.0 aperture.

Ekrani 6.1 inç, OLED, 16M ngjyra.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test