Leutrimi dhe Erblina vijnë me “Një zemër kemi ne” - Bota Sot
Leutrimi dhe Erblina vijnë me “Një zemër kemi ne”

Muzikë

Leutrimi dhe Erblina vijnë me “Një zemër kemi ne”

Më: 13 mars 2019 Në ora: 16:46
Leutrimi dhe Erblina

Sapo është lansuar video-klipi i paralajmëruar i këngës “Një zemër kemi ne” i këngëtarit të njohur pejan Leutrim Gërvalla që vie duet me Erblina Bajrami..

Me muzikë dhe tekst nga Valon Biba dhe orkestrim nga Valdrin Abazi dhe Doan Mulla kënga pritet të pëlqehet jashtëzakonisht shumë.

Në kitare e gjejmë Naim Qukiqin derisa video klipi vie nga AN Production
+

Prod. By VDsounds, Video: @armendneziri, Hair: @hair_mixhi dhe Fashion: Vollmark

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...