Shtyhet turneu i The Rolling Stones, Mick Jagger ka nevojë për trajtim mjekësor - Bota Sot
Shtyhet turneu i The Rolling Stones, Mick Jagger ka nevojë për trajtim mjekësor

Muzikë

Shtyhet turneu i The Rolling Stones, Mick Jagger ka nevojë për trajtim mjekësor

Më: 30 mars 2019 Në ora: 18:03
Mick Jagger

Rolling Stones kanë shtyer turneun në veri të Amerikës, i cili ishte planifikuar të fillojë më 20 prill.

Një deklaratë zbuloi se vokalisti i grupit Mick Jagger, është këshilluar nga mjekët se ai nuk mund të shkojë në turne në këtë kohë pasi ka nevojë për trajtim mjekësor.

“Mjekët kanë këshilluar Mick të bëjë një rimëkëmbje të plotë në mënyrë që ai të mund të kthehet në skenë aq më shpejt që të jetë e mundur”, vazhdoi deklarata.

Mick më pas foli dhe tha: “Më vjen keq për të gjithë fansat tanë në Amerikë dhe Kanada, për bileta. Unë me të vërtetë urrej duke ju lënë kështu. Unë jam i mërzitur që është shtyrë turneu por unë do të kthehem në skenë sa më shpejt që mundem. Edhe një herë, më falni të gjithë”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...