Susan Boyle rikthehet në skenën që e bëri të famshme 10 vjet më parë - Bota Sot
Susan Boyle rikthehet në skenën që e bëri të famshme 10 vjet më parë

Muzikë

Susan Boyle rikthehet në skenën që e bëri të famshme 10 vjet më parë

Më: 15 prill 2019 Në ora: 08:58
Susan Boyle

Me siguri shumë prej jush e mbani mend Susan Boyle.

Ajo u rikthye në skenën që e bëri të famshme – Britain’s Got Talent, për të shënuar dhjetë vjet që nga audicioni i saj që ia ndryshoi jetën.

Susan u ngjit në skenë dhe këndoi – çfarë tjetër? – “I Dreamed A Dream”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...