Përnjëherësh - Bota Sot
Përnjëherësh

Muzikë

Përnjëherësh

Më: 27 qershor 2019 Në ora: 20:17
Përnjëherësh

Teksti i këngës ‘All at once’ nga Whitney Houston. Përktheu në shqip A.S

Përnjëherësh
U ndala dhe mendova për një moment
E kuptova
Ti nuk do të kthehesh
Dhe ndjenja më goditi përnjëherësh
Numërova lotët dhe gati një milion të tillë dolën 
sytë mu lagën
dhe ëndrrat mu shkatërruan
përnjëherësh

Qëkur të kam takuar
Je i vetmi që e kam dashuruar
dhe nuk mund të të harroj
edhepse më duhet e vetme të vazhdoj

Përnjëherësh
Po lundroj në një det të vetmuar
Që ti të kthehesh te unë, duke shpresuar
Dhe kjo është e vetmja gjë e rëndësishme

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat