Hardh Fest prezanton sloganin dhe programin për vitin 2019

Muzikë

Hardh Fest prezanton sloganin dhe programin për vitin 2019

Më: 14 korrik 2019 Në ora: 07:19
Hardh Fest

Hardh Fest mban konferencë për media ku do të zbulohet slogani dhe programi i Hardh Fest 2019.

Pas prezantimin të sloganit dhe programit, do të mbahet Ora Poetike dhe do të ketë program muzikor.

Hardh Fest këtë vit mbahet më 16, 17 dhe 18 gusht.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat