Shpat Deda me koncert nga shtëpia si thirrje kundër lajmeve të rreme dhe gjuhës së urrejtjes

Muzikë

Shpat Deda me koncert nga shtëpia si thirrje kundër lajmeve të rreme dhe gjuhës së urrejtjes

Më: 16 prill 2020 Në ora: 15:54
Shpat Deda

Sot duke filluar nga ora 18:00, Shpat Deda vjen me një koncert nga shtëpia, përmes të cilit bëhet thirrje kundër lajmeve të rreme dhe gjuhës së urrejtjes.

Ngjarja do të përfshijë edhe mesazhe nga Koordinatorja pë zhvillim e OKB-së znj. Ulrika Richardson dhe Ministrja e MKRS znj. Vlora Dumoshi.

Vlen të ceket që Shpat Deda është njëri nga artistët i cili këto ditë ka argëtuar mjaft shumë fansat e tij në karantinë, duke publikuar herë pas here këngë të ndryshme të interpretuara nga vetë ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat