Fjalët e fundit të yllit britanik që vdiq në aksident - Bota Sot
Fjalët e fundit të yllit britanik që vdiq në aksident

Muzikë

Fjalët e fundit të yllit britanik që vdiq në aksident

Më: 29 korrik 2017 Në ora: 22:02
Robert Anker

Robert Anker u bë i famshëm në Britain’s Got Talent me grupin e vallëzimit Diversity që la gojëhapur gjithë shikuesit e këtij spektakli më 2009.

Fatkeqësisht, ai vdiq në korrik në një aksident trafiku në Kanada dhe pak para vdekjes ai kishte postuar në Instagram një fotografi me mbishkrimin:

“Gjej kohë dhe shijoje botën”

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat