Zgjerohet arkiva e Bruce Springsteen - Bota Sot
Zgjerohet arkiva e Bruce Springsteen

Muzikë

Zgjerohet arkiva e Bruce Springsteen

Më: 4 gusht 2017 Në ora: 20:48
Bruce Springsteen

Arkiva e performancave LIVE të Bruce Springsteen do të zgjerohet dhe do t’i përfshijë 25 incizime të reja.

I pari nga këta, i nxjerrë nga koncertet e vitit 1977 pritet të dalë këtë të premte, sipas Backstreets.

Për orarin e publikimit u njoftuar gjatë një interviste me Brad Serling, i cili punon për nugts.net, që është ueb-faqe për arkivën e ruajtjes së incizimeve të koncerteve

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat