Projekti i ri i Justin Timberlake publikohet të premten - Bota Sot
Projekti i ri i Justin Timberlake publikohet të premten

Muzikë

Projekti i ri i Justin Timberlake publikohet të premten

Më: 3 janar 2018 Në ora: 23:12
Justin Timberlake

Adhuruesit e Justin Timberlake, duhet të jenë të përgatitur, pasi artisti i njohur po sjellë premierën e tij të re ”Filthy”.

Timberlake, ka njoftuar se kënga e tij më e re, është shoqëruar me një klip dhe do të publikohen në Youtube këtë të premte. Përvec këtij projekti, Justin Timberlake, ka bërë të ditur se dhe tre këngë të tjera të regjistruara me videoklip do të debutojnë në treg në javët e ardhshme ku dhe pritet të lansohet albumi i tij më i ri ”Man of the Woods”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test