Dalin në dritë detaje të reja nga vdekja e këngëtares Dolores O’Riordan - Bota Sot
Dalin në dritë detaje të reja nga vdekja e këngëtares Dolores O’Riordan

Muzikë

E martë, 16 tetor 2018

Dalin në dritë detaje të reja nga vdekja e këngëtares Dolores O’Riordan

Më: 27 janar 2018 Në ora: 16:16
Dolores O’Riordan

Këngëtarja irlandeze, Dolores O’Riordan ndoshta ka vdekur si pasojë e overdozës së ilaçeve të dhëna nga farmacistët.

Lajmin e ka publikuar “Santa Monica Observer”, sipas së cilës policia ka gjetur pranë trupit të këngëtares një sasi të madhe ilaçesh.

Dolores O’Riordan ndërroi jetë në 15 janar në moshën 46-vjeçare.

Sipas shkrimit të publikuar mendohet se e njëjta drogë ka shkaktuar edhe vdekjen e Princit dhe ndoshta edhe të Tom Petty.

Para se të dalin në një prenoncim autoritetet presin rezultatet e ekzaminimit toksikologjik, por nuk mund të përjashtohet edhe mundësia e vetëvrasjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test