Më në fund! Art Abazi po vjen me këngë të re - Bota Sot
Më në fund! Art Abazi po vjen me këngë të re

Muzikë

E mërkurë, 17 tetor 2018

Më në fund! Art Abazi po vjen me këngë të re

Më: 7 shkurt 2018 Në ora: 15:50
Art Abazi

Ka një vokal karateristik.

Por, këngëtari Art Abazi nuk është shumë aktiv në skenën muzikore shqipe, edhe pse këngët e tij janë një kontribut në artin shqiptar, për shkak të stilit unik që ka.

E siç duket, Arti është zgjuar nga ‘gjumi dimëror’ dhe po përgatit këngën e re.

Fjala është për projektin e shkruar nga vet ai, me producim nga Gent Myftaraj dhe me klip nga Imagine.

Kënga pritet të lansohet në muajin tjetër dhe do ta sjell Artin më ndryshe se herëve të tjera.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test