Yll Limani publikon një këngë dashurie - Bota Sot
Yll Limani publikon një këngë dashurie

Muzikë

E premte, 16 nëntor 2018

Yll Limani publikon një këngë dashurie

Më: 28 shkurt 2018 Në ora: 16:06
Yll Limani

Yll Limani e ka publikuar këngën e re që e ka sjellë vetëm në versionin audio.

Është një baladë e titulluar “Ty” ku muzikën dhe tekstin e kësaj kënge e ka bërë vet Ylli.

“Një këngë dashurie për krejt ju që e keni gjetur gjysmën tjetër”, ka shkruar Ylli në Instagram.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test