Dua Lipa së shpejti sjellë videoklipin e këngës “One Kiss” - Bota Sot
Dua Lipa së shpejti sjellë videoklipin e këngës “One Kiss”

Muzikë

E diel, 21 tetor 2018

Dua Lipa së shpejti sjellë videoklipin e këngës “One Kiss”

Më: 25 prill 2018 Në ora: 11:00

Këngëtarja e njohur, Dua Lipa po pushton botën me koncertet e saj energjike, në skena të vendeve të ndryshme.

Pas dy këngëve të suksesshme “New Rules” dhe “IDGAF”, ajo së fundmi ka sjellë edhe këngën “One Kiss”, në bashkëpunim me Calvin Harrris.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test