Kjo është gjendja e Aretha Franklin - Bota Sot
Kjo është gjendja e Aretha Franklin

Muzikë

E hënë, 22 tetor 2018

Kjo është gjendja e Aretha Franklin

Më: 15 gusht 2018 Në ora: 08:39
Aretha Franklin

Aretha Franklin është e sëmurë dhe përfaqësuesi i saj ka lëshuar një deklaratë rreth shëndetit të saj.

‘Ajo është shumë e sëmurë dhe e rrethuar nga anëtarë të familjes së saj që e vlerësojnë shumë. Ata po e mbështesin’, tha ai për People.

Nipi i Aretas, Tim, tha këtë javë për People: ‘Ajo është duke qeshur dhe në gjendje të njohë njerëzit. Familja është atje me të. Ajo është në shtëpi’.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test