Fytyra qesharake që bën ky luan kur kryen procesin e riprodhimit - Bota Sot
Fytyra qesharake që bën ky luan kur kryen procesin e riprodhimit

Ndryshe

Fytyra qesharake që bën ky luan kur kryen procesin e riprodhimit

Më: 20 dhjetor 2018 Në ora: 17:59
Fytyra qesharake që bën ky luan kur kryen procesin e riprodhimit

Kohët e fundit, një nga fotografitë më qesharake që u morën ndonjëherë ishin në vendin afrikan të Kenisë.

Një luan u fotografua duke u bashkuar me një luaneshë dhe fytyra që bëri gjatë kryerjes së riprodhimit është jashtëzakonisht qesharake.

Gjatë vizitës në rezervën e natyrës, fotografi Václav Šilha, 55 vjeç, arriti të vërejte momentin e rrallë.

Ndiqini fotografitë e mëposhtme për t’i parë reagimet qesharake.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...