Momenti kur toka e përpin 80-vjeçarin në Kinë - Bota Sot
Momenti kur toka e përpin 80-vjeçarin në Kinë

Ndryshe

Momenti kur toka e përpin 80-vjeçarin në Kinë

Më: 12 janar 2019 Në ora: 07:59
Pamje e shkeputur nga video

Një ngjarje interesante ka ndodhur në Kinë.

Një burrë i moshuar papritmas u gëlltiti nga një gropë që u shfaq pa paralajmërim nën këmbët e tij.

Për fat të mirë, disa dëshmitarë e panë ngjarjen dhe shpejt u nxituan për t’i ofruar ndihmë plakut, duke e tërhequr lart me shumë siguri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...