Çmenduri, përzien salcën e specin më djegës në botë dhe prek gjuhën me rrymë - Bota Sot
Çmenduri, përzien salcën e specin më djegës në botë dhe prek gjuhën me rrymë

Ndryshe

Çmenduri, përzien salcën e specin më djegës në botë dhe prek gjuhën me rrymë

Më: 12 janar 2019 Në ora: 18:50
Pamje nga videoja

Një person deshi të sfidoj vetën se sa mund të duroj ndjesinë e ushqimit djegës, duke bërë një çmenduri.

Ai mori specin më djegës në botë dhe salcën më djegës që ekziston dhe i gëlltiti, shkruan DailyMail.

Por, kjo nuk është e tëra…

Ai pasi hëngri këtë përzierje ekstrem të djegës, filloi të prek gjuhën e tij me shkop tenisi elektrik.

Kur e prekte gjuhën, ajo ndizej shkëndije dhe burri bërtiste nga dhimbja e madhe.

Në një moment ai skuqet i tëri dhe fillon të pi qumësht e pastaj edhe jogurt. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...