Doli me sukses nga vrima e karriges gjigante, përplasi kokën në lëvizjen e fundit - Bota Sot
Doli me sukses nga vrima e karriges gjigante, përplasi kokën në lëvizjen e fundit

Ndryshe

Doli me sukses nga vrima e karriges gjigante, përplasi kokën në lëvizjen e fundit

Më: 14 janar 2019 Në ora: 12:34
Pamje nga video

Belen Pouchan nuk i rezistoi sfidës, që të dilte në mënyrë akrobatike prej vrimës së një karrige gjigante, që ndodhej në Barcelonë të Spanjës.

Në momentin që turistja argjentinase po e kryente lëvizjen e fundit, e përplasi kokën dhe i doli gjak prej hunde.

Nëna saj që ishte duke filmuar, e humbi kontrollin dhe u nis për te e bija, ndërsa të pranishmit u afruan të ndihmonin.

Megjithëse duket si një goditje e fuqishme, fotografitë që e shoqërojnë rastin, tregojnë që gjendja saj është e mirë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...