Keni shkronjën M në pëllëmbën tuaj të dorës? Ja çfarë kuptimi ka - Bota Sot
Keni shkronjën M në pëllëmbën tuaj të dorës? Ja çfarë kuptimi ka

Ndryshe

Keni shkronjën M në pëllëmbën tuaj të dorës? Ja çfarë kuptimi ka

Më: 15 janar 2019 Në ora: 08:02
Foto ilustrim

Të gjithë e kemi pyetur veten se çfarë tregojnë shenjat, që kemi në pëllëmbën e dorës sonë.

Vijat që formojnë shkronjën M, në dorën tuaj nëse jeni mashkull tregojnë se ju jeni njerëz shumë të saktë dhe jeni shumë të aftë për të kryer biznes. Për gratë që kanë shkronjën M në pëllëmbën e dorës do të thotë se ato janë shumë tërheqëse dhe kanë ituitë shumë të fortë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...