Ka vetëm 14 muaj, aftësitë saj në manovrimin e hoverboardit janë të mahnitshme - Bota Sot
Ka vetëm 14 muaj, aftësitë saj në manovrimin e hoverboardit janë të mahnitshme

Ndryshe

Ka vetëm 14 muaj, aftësitë saj në manovrimin e hoverboardit janë të mahnitshme

Më: 16 janar 2019 Në ora: 22:33
Pamje nga video

Long Yixin nga Hubei i Kinës, ka treguar aftësitë e mahnitshme në manovrimin e hoverboardit, megjithëse ka vetëm 14 muaj.

Madje, vogëlushja kryen edhe lëvizje tjera dhe mbyllë sytë me kapele, ndërsa rrëshqet nëpër rrugë të hapur.

“Vetëbesimi saj është shumë më i madh se i çdo të rrituri, ka aftësi të përkryera” ishte një prej komenteve të shumta.

Për të lëvizur në këtë pajisje që nuk ka frena dhe komandohet vetëm me këmbë, është mjaft e vështirë dhe një të rrituri i duhet të praktikojë për një kohë të konsiderueshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...