Mënyra e pazakontë sesi ky pilot hipë në aeroplan - Bota Sot
Mënyra e pazakontë sesi ky pilot hipë në aeroplan

Ndryshe

Mënyra e pazakontë sesi ky pilot hipë në aeroplan

Më: 17 janar 2019 Në ora: 18:56
Pamje nga video

Një pilot u kap duke u përpjekur të ngjitej përmes dritares së një avioni pasi harroi çelësat që hapin derën e pilotit.

Incizimi i incidentit, i cili u zhvillua në terminalin e dytë në aeroportin e Heathrow, tregon pilotin duke u përpjekur të manovrojë trupin e tij në mënyrë të rrezikshme në dritaren e vogël.

Piloti, i cili nuk është identifikuar ende, mund të shihet me një këmbë në kabinën e pilotit ndërsa përpiqet të balancojë veten.

Videoja, e cila tashmë është parë më shumë se 12.000 herë, tronditi dhe argëtoi përdoruesit në rrjetet sociale. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat